5W Samsung originaal USB adapter, hulgipakend (130 tk)
99,00 €
Hind sisaldab 24% KM
130 tk kasutatud ja testimata 5W Samsung USB adapteirit hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | ETAOU83 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Samsung |
| Võimsus | 5W |
| Pinge | 5V |
| Laadimisvool | 1A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |