Acer AP19A5K originaal sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | acer-ap19a5k-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 41Wh |
| Pinge | 11.55V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AP19A5K |
| Sobib mudelitele | Chromebook Spin 511 R752T-C3M5,Chromebook Spin 511 R752T-C6LD,Chromebook Spin 511 R752T-C2YP,Chromebook Spin 511 R752T-C6MW,Chromebook Spin 511 R752T-C0KX,Chromebook Spin 511 R752T-C3QT,Chromebook Spin 511 R752T-C26N,Chromebook Spin 511 R752T-C56A,Chromebook Spin 511 R752T-C6G0,Chromebook Spin 511 R752T-C8TB,Chromebook Spin 511 R752T-C1Y0,Chromebook Spin 511 R752T-N14N,ChromeBook Spin 511 R752T-C8JP,Chromebook Spin 511 R752T-C1MT,Aspire 5 SP314-54N,Aspire 5 A515-54,Aspire 5 A515-43 |