Apple A1964 A1989 sülearvuti aku
124,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | apple-a1964-a1989-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 5086mAh/ 58Wh |
| Pinge | 11,41V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 265g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1964 |
| Sobib mudelitele | 2018 2019 MacBook Pro 13" Touch Bar MacBook Pro 13" (A1989) Mid 2018 MacBook Pro 13" A1989 (EMC 3214) Mid 2018 MR9Q2LL/A or MR9R2LL/A or MR9T2LL/A or MR9U2LL/A or MR9V2LL/A 2018 MacBook Pro 13-inch, Four Thunderbolt 3 Ports, MacBookPro15,2 (A1989) MacBook Pro 13" (A1989) Mid 2019 MacBook Pro 13" A1989 (EMC 3358) Mid 2019 2019 MacBook Pro 13-inch, Four Thunderbolt 3 Ports, MacBookPro15,2 (A1989) MV962LL/A or MV972LL/A or MV982LL/A or MV992LL/A or MV9A2LL/A MacBook Pro 13-Inch 2020 A2251 EMC 3348 |