CleverTouch IMPACT Plus 75 interaktiivne tahvel
734,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Interaktiivne tahvel klassiruumi või esitluste korraldamiseks. Protsessor: ARM Cortex A72 + A53, 4 GB vahemälu, 32 GB mälumahtu, Android 8. NB: Ekraani hinnale lisandub transpordi maksumus. Maksumuse täpsustamiseks palume saata kiri myyk@ithaldus.ee
Laos: 1
| SKU | ST-CT-IP75 |
|---|---|
| Kategooria | Suured ekraanid ja tarvikud |
| Mis on komplektis? | Tahvel |
| Mis on komplektis? | Toitekaabel |
| Üldandmed | |
| Diagonaal | 75" |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Ekraani pind | Poolmatt |
| Puuteekraan | Jah |
| Heledus | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1200:1 |
| Reageerimisaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlarid | Jah |
| Kaal | 56,73 kg |
| Tugijalg komplektis | - |
| VESA kinnitus | 800 x 400 mm |
| Liidesed | |
| HDMI | Jah (3 tk sisse ja 1 tk välja) |
| DisplayPort | - |
| VGA | Jah |
| DVI | - |
| Component/composite | - |
| Satelite | - |
| Coaxial | - |
| USB laiendus | Jah (3 tk USB 2.0, 3 tk USB 3.0 ja USB-C) |
| Võrk | |
| Võrgupesa (RJ45) | Jah |
| WiFi | Jah |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |