HP EliteBook 830 G9
727,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Intel Core i5-1235U, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro, 13,3" (1920 x 1200)
Laos: 1
| SKU | 830G9K5F47 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-1235U |
| Taktsagedus | Kuni 4400 MHz |
| Tuumade arv | 10 |
| Vahemälu | 16 GB DDR5 |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Kaal | 1,27 kg |
| Aku kestvus | 5+ tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic (taustvalgustusega) |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 13,3" |
| Resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Heledus | 400 nitti |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Matt |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | - |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2, 2 x Thunderbolt 4 (USB 4) |
| Video väljundid | HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |