HP HT03XL, HSTNN-LB8M 41.9Wh sülearvuti aku
85,55 €
Hind sisaldab 24% KM
Kvaliteetne asendusaku HP sülearvutitele, mis tagab pika tööaja ja stabiilse jõudluse.
Tellitav toode, tarne 3-5 nädalat
| SKU | 356773 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Tootja | OEM |
| Sobib tootjale | HP |
| Kaal | 0,25kg |
| Värv | must |
| Mahtuvus | 3630mAh / 41.9Wh |
| Pinge (V) | 11.55V |
| Asendab | HT03XL, L11421-422, HSTNN-LB8M, HSTNN-IB80, HSTNN-IB8O, HSTNN-UB7J, L11119-855, L11421-1C1, L11421-542, 729892-001, HSTNN-LB7, LB7X, TF03XL |
| Sobib seadmele | |
| HP | 14-CE, 14-CF, 14-cm, 14-CK, 14-DF, 14-MA, 15-DA, 15-CS, 15-DB, 14Q-CS, 15-CW, 14-CE0025TU, 14-CE0034TX, 17-BY, 250 G7, 255 G7 |