HP laadija 19.5V 2.31A 45W 4.5x3.0mm originaal
75,64 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-laadija-19-5v-2-31a-45w-4-5x3-0mm-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 2,31A |
| Pistik | 4.5x3.0mm |
| Kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | HSTNN-CA40,740015-002,741727-001,A045R07DH,HSTNN-LA40,740015-001,PA-1450-36HE, HSTNN-DA40,740015-003,ADP-45FE B; 719309-003,721092-001,HSTNN-DA35,ADP-45WD B,719309-001, HSTNN-LA35,PA-1650-32HE |
| Sobib mudelitele | HP Chromebook 14-Q031EF Notebook; HP Split 13-g160BR x2 E7J08LA FOR HP Split 13-g180LA x2 E7H90LA FOR HP Split 13-g190LA x2 E2B88LA FOR HP Split 13-g110DX x2 E8C34UA FOR HP Split 13-m010DX x2 E0W59UA FOR HP Split 13-m001TU x2 E4Y04PA FOR HP Split 13-m002TU x2 E4Y05PA FOR HP Split 13-m004TU x2 E6F05PA FOR HP Split 13-m005TU x2 E6F31PA FOR HP Split 13-m006TU x2 E6F45PA FOR HP Split 13-m007TU x2 E6F46PA FOR HP Split 13-m008TU x2 E6F70PA FOR HP Split 13-m009TU x2 E6F71PA FOR HP Split 13-m010TU x2 E6F89PA FOR HP Split 13-m011TU x2 E6F90PA FOR HP Split 13-m100LA x2 E7H88LA FOR HP Split 13-m102TU x2 F0B83PA FOR HP Split 13-m115SG x2 E7F59EA FOR HP Split 13-m100BR x2 E7J07LA FOR HP Split 13-m110BR x2 E7J09LA FOR HP Split 13-m110CA x2 E0W60UA FOR HP Split 13-m110DX x2 E8C05UA FOR HP Split 13-m111SA x2 E8Q20EA FOR HP Split 13-m160BR x2 E7J09LA FOR HP Split 13-g118CA x2 E8C35UA; HP SPECTRE X360 13-4001DX L0Q55UA, HP SPECTRE X360 13-4002DX L0Q56UA, HP SPECTRE X360 13-4003DX L0Q51UA, HP SPECTRE X360 13-4005DX L0Q52UA HP 840 G3 |