HP ProBook 640 G8
597,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Intel Core i5-1145G7, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro, 14" (1920 x 1080)
Laos: 1
| SKU | 640G8K5F7 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Intel Core i5-1145G7 |
| Taktsagedus | 2600 MHz |
| Tuumade arv | 4 |
| Vahemälu | 16 GB DDR4 |
| Kõvaketas | 512 GB SSD |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Kaal | 1,38 kg |
| Aku kestvus | 5+ tundi |
| Tarkvara | Windows 11 Pro |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 14" |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Puuteekraan | - |
| Ekraani pind | Matt |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardi lugeja | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | - |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| Võrgukaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G moodul | - |
| Liidesed | 3 x USB 3.1, USB-C |
| Video väljundid | HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |