HP type SN03XL ST03XL originaal sülearvuti aku
107,88 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | hp-type-sn03xl-st03xl-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 3780mAh/44Wh |
| Pinge | 11,4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 210g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | SN03XL ST03XL 800514-001 HSTNN-UB6T HSTNN-UB5T |
| Sobib mudelitele | HP EliteBook 820 G3; HP EliteBook 820 G4 Series HP EliteBook 725 G3 Series HP EliteBook 725 G4 Series |