LCD 15.6" 1366×768 / TN / 60Hz / 30-pin eDP / Läikiv (LP156WH3 (TP)(S2))
35,00 €
Hind sisaldab 0% KM ⓘ
Saadaval
Pärnu esinduses
| SKU | 3993761 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti ekraanid ja tarvikud |
| Diagonaal | 15.6" |
| Ekraani tüüp | TN |
| Resolutsioon | 1366 x 768 |
| Mõõdud | 359.5mm x 217.2mm |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Taustavalgustus | LED |
| Sagedus | 60Hz |
| Pistik | 30-pin eDP |
| Kinnitus | Standard |
| Kinnituse asukoht | Üleval ja all |
| Mudel | LP156WH3 (TP)(S2) |
| Puutetundlik | Ei |
| Seisukord | Kasutatud |
Andmed uuendatud: 15.04.2026 22:51