Lenovo SB10K97586 X1 Carbon gen5,6 11.52V 5100mAh / 59Wh sülearvuti aku
101,50 €
Hind sisaldab 24% KM
Lenovo SB10K97586 11.52V 5100mAh / 59Wh sülearvuti/notebooki aku, sobib Lenovo X1 Carbon gen5,6 seeria mudelitele. Kaal ~ 240g.
Tellitav toode, tarne 3-5 nädalat
| SKU | 366511 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Tootja | Analog |
| Sobib seadmele | X1 Carbon 2017, X1 Carbon 2018, X1 Carbon 2018-20KGS03900, X1 Carbon G6, X1 Carbon G6-20KH006MGE, X1 carbon gen 5, X1 carbon gen 6 |
| Mahtuvus | 5100mAh / 59Wh |
| Sobib tootjale | Lenovo |
| Värv | must |
| Asendab | 01AV429, 01AV430, 01AV431, 01AV494, SB10K97586, SB10K97587, SB10K97588 |
| Tarneaeg | 21-28 |
| Pinge (V) | 11.52V |
| Kaal | 240g |