Refurbished 20W Apple originaal USB-C kiirlaadija
14,00 €
Hind sisaldab 24% KM
A1692
Laos: 1
| SKU | A1882 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 15W/20W |
| Pinge | 9V/5V |
| Laadimisvool | 2.22A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |