Sony laadija 120W 19.5V 6.15A (6.5x4.4) originaal
0,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | sony-laadija-120w-19-5v-6-15a-6-5x4-4-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19,5V |
| Võimsus | 120W |
| Laadimisvool | 6,15A |
| Pistik | 6.5 x 4.4 mm |
| Kaal | 412g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | PA-1131-08; PCGA-AC19V5; PCGA-AC19V7 |
| Sobib mudelitele | Sony Vaio PCG GRT100 ; Sony Vaio PCG GRT230 ; Sony Vaio PCG GRT250 ; Sony Vaio PCG GRT270 ; Sony Vaio PCG FRV25 ; Sony Vaio PCG FRV26 ; Sony Vaio PCG FRV27 ; Sony Vaio PCG FRV28 ; Sony Vaio PCG FRV37 ; Sony Vaio PCG GRT1002A ; Sony Vaio PCG GRT160 ; Sony Vaio PCG GRT70 ; Sony Vaio PCG GRT240G ; Sony Vaio PCG GRT250PL ; Sony Vaio PCG GRT260G ; Sony Vaio PCG GRT2702P21 ; Sony Vaio PCG GRT270G ; Sony Vaio PCG GRT280ZG ; Sony Vaio PCG GRT290ZP27 |