140W Apple originaal USB-C adapter
75,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
140W Apple originaal USB-C adapter
Laos: 1
| SKU | 140WAUSBC |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 140W/102,5W/75W/27W/15,6W |
| Pinge | 28V/20,5V/15V/9V/5,2V |
| Laadimisvool | 5A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |