140W USB-C adapter
49,00 €
Hind sisaldab 24% KM
140W USB-C adapter
Laos: 1
| SKU | 140W-UC01WAE |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Universaal |
| Võimsus | kuni 140W |
| Pinge | 5~28V |
| Laadimisvool | kuni 5A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |