160W OnePlus originaal USB-C kiirlaadija
35,00 €
Hind sisaldab 24% KM
160W OnePlus originaal USB-C kiirlaadija
Laos: 1
| SKU | VCK8HAEH |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | OnePlus |
| Võimsus | 160W/80.3W/15W |
| Pinge | 20V/11V/9V/5V |
| Laadimisvool | 8A/7.3A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |