20W GRATEQ KALAX USB-C kiirlaadija
5,00 €
Hind sisaldab 24% KM
20W GRATEQ KALAX USB-C kiirlaadija
Laos: 1
| SKU | KALAX83020 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | GRATEQ |
| Võimsus | 20W/15W |
| Pinge | 12V/9V/5V |
| Laadimisvool | 1.67A/2.22A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |