30W Asus USB-C kiirlaadija
13,00 €
Hind sisaldab 24% KM
30W Asus USB-C kiirlaadija
Laos: 1
| SKU | 30WNUSBC |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Asus |
| Võimsus | 30W/27W/15W |
| Pinge | 20V/15V/12V/9V/5V |
| Laadimisvool | 1.5A/2A/2.5A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |