5W Apple originaal USB adapter
3,00 €
Hind sisaldab 24% KM
5W Apple originaal USB adapter
Laos: 1
| SKU | 5W-A-USB |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 5W |
| Pinge | 5V |
| Laadimisvool | 1A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |