65W USB-C adapter fikseeritud USB-C kaabliga
29,00 €
Hind sisaldab 24% KM
65W USB-C adapter fikseeritud USB-C kaabliga
Laos: 1
| SKU | 65W-TYPEC01 |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Universaal |
| Võimsus | 65W/45W/36W/27W/15W |
| Pinge | 20V/15V/12V/9V/5V |
| Laadimisvool | 3,25A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |