67W USB-C adapter
25,00 €
Hind sisaldab 24% KM
67W USB-C adapter
Laos: 1
| SKU | USBCPD67W |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Universaal |
| Võimsus | 67W/45W/36W/27W/15W |
| Pinge | 20,3V/15V/12V/9V/5V |
| Laadimisvool | 3,3A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |