7.8W Samsung originaal USB adapter, hulgipakend (150 tk)
145,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
150 tk kasutatud ja testimata 7.8W Samsung USB adapterit hulgipakendis.
Laos: 1
| SKU | EPTA50EWE |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Samsung |
| Võimsus | 7.8W |
| Pinge | 5V |
| Laadimisvool | 1.55A |
| Pistik | USB-A |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Kasutatud |
| Garantii | 1 kuu |