70W Apple originaal USB-C adapter
43,00 €
Hind sisaldab 24% KM
70W Apple originaal USB-C adapter
Laos: 1
| SKU | 70WAUSBC |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Apple |
| Võimsus | 70W/45W/27W/15W |
| Pinge | 20,6V/15V/9V/5V |
| Laadimisvool | 3,4A/3A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |