90W Dell originaal adapter
39,00 €
Hind sisaldab 24% KM
90W Dell originaal adapter
Laos: 1
| SKU | 90WDUSBC |
|---|---|
| Kategooria | Toiteplokid |
| Üldandmed | |
| Tootja | Dell |
| Võimsus | 90W |
| Pinge | 20V |
| Laadimisvool | 4.5A |
| Pistik | USB-C |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |