Acer AP18C7M originaal sülearvuti aku
111,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | acer-ap18c7m-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 55,9Wh |
| Pinge | 15.4V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 280g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AP18C7M AP18C7K 4ICP5/57/79 |
| Sobib mudelitele | SPIN 5 SP513-54N-530U SPIN 5 SP513-54N-70YP SPIN 5 SP513-54N-74LL SPIN 5 SP513-54N-75DJ SPIN 5 SP513-54N-765T SPIN 5 SP513-54N-79BF SPIN 5 SP513-54N-79EY SPIN 5 SP513-55N-58YY SWIFT 3 SF313-52-52VA SWIFT 3 SF313-52-5439 SWIFT 3 SF313-52G-74CL SWIFT 3 SF313-53-59VL SWIFT 5 Pro SF514-54GT-54PK SWIFT 5 SF514-54GT-73QU SWIFT 5 SF514-54GT-796E SWIFT 5 SF514-55GT-7538 Aspire 3 A317-51G Swift 5 SF514-54T Swift 3 SF313-52 Swift 5 SF514-54G SP513-54N N19H3 |