Apple 96W USB C analoog laadija koos usb c kaabliga
89,28 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | apple-96w-usb-c-analoog-laadija-koos-usb-c-kaabliga |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 20,5V4.7A, 18V3A, 15V3A, 12V3A, 9V3A, 5.2V3A |
| Võimsus | 96W |
| Pistik | USB C |
| Kaal | 310g |
| Värv | valge |
| Asendab laadijaid | A2140 A2442 A2485 |
| Sobib mudelitele | MacBook Pro 14 MacBook Pro 16 2019-2022 |