APPLE A1281 A1286(2008) originaal sülearvuti aku
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | apple-a1281-a12862008-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5400mAh |
| Pinge | 10,8V |
| Elementide tootja | originaal |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-polymer |
| Aku kaal | 366g |
| Värv | Hõbehall |
| Asendab akusid | A1281,A1286(2008); MB772, MB772*/A, MB772J/A, MB772LL/A Ei sobi A1286 2011 2012 aasta ! Neile sobib A1382 Ei sobi A1286 2009 2010 aasta ! Neile sobib A1321 |
| Sobib mudelitele | MacBook Pro 15 A1286(2008), MacBook Pro 15 Aluminum Unibody(2008 Version), MacBook Pro 15 MB470*/A, MacBook Pro 15 MB470CH/A, MacBook Pro 15 MB470J/A, MacBook Pro 15 MB470LL/A, MacBook Pro 15 MB470X/A, MacBook Pro 15 MB471*/A, MacBook Pro 15 MB471CH/A, MacBook Pro 15 MB471J/A, MacBook Pro 15 MB471LL/A, MacBook Pro 15 MB471X/A, MacBook Pro 15 New Version |