Apple A1309 originaal sülearvuti aku
74,40 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | apple-a1309-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 95Wh |
| Pinge | 7,3V |
| Elementide tootja | originaal |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 210g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1309 |
| Sobib mudelitele | MacBook Pro 17" Unibody A1297 Early 2009 to Mid 2010 |