Apple A1705 A1527 A1534 sülearvuti aku
142,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | apple-a1705-a1527-a1534-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5474mAh |
| Pinge | 7,56V |
| Aku tüüp | Li-polymer |
| Aku kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1705; A1527 |
| Sobib mudelitele | MacBook 12 inch Retina A1534(Early 2015) MacBook 12 inch Retina A1534(Early 2016); MacBook 12 inch Retina A1534(EMC 3099); MacBook 12 inch Retina A1534(Mid 2017); MacBook 12 inch Retina MF855LL/A; MacBook 12 inch Retina MNYF2LL/A; MacBook 12 inch Retina MNYG2LL/A; MacBook 12 inch Retina MNYG2LL/A*; MacBook Air 12-inch Retina A1534 (Early 2016); MacBook Core I5 1.3GHZ 12 inch Retina A1534(EMC 3099); MacBook Core M 1.3GHZ 12 inch Retina A1534(EMC 2746); MacBook Core M3 1.1GHZ 12 inch Retina A1534(EMC 2991); MacBook Core M3 1.2GHZ 12 inch Retina A1534(EMC 3099); MacBook Core M5 1.2GHZ 12 inch Retina A1534(EMC 2991); MacBook Core M7 1.3GHZ 12 inch Retina A1534(EMC 2991)MF855MF855C/AMJY32MK4M2LL/AMLHC2LL/AMLHE2LL/AmmGL2LL/AmmGM2LL/AMNYF2LL/A*MNYG2LL/A* MLHA2LL/A A1534 (EMC 2991) |