Apple laadija 45W 14.5V 3.1A MagSafe 2 T-tip
74,40 €
Hind sisaldab 24% KM
NB! Palun kontrollige enne ostu sooritamist laadija otsa sobivust! Mitte ajada segi magsafe(1) samade näitajatega laadijaga!
Laos: 1
| SKU | apple-laadija-45w-14-5v-3-1a-magsafe-2-t-tip |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 14,5V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 3,1A |
| Pistik | magsafe 2 T-tip |
| Kaal | 215g |
| Värv | Valge |
| Asendab laadijaid | A1244; A1269; A1270; A1436 Mag safe 2 |
| Sobib mudelitele | A1465; A1466 MacBook Air (13-inch, Early 2015 - 2017) MacBook Air (11-inch, Early 2015) |