APPLE laadija 45W 14.5V 3.1A Magsafe originaal
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | apple-laadija-45w-14-5v-3-1a-magsafe-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 14.4V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 3.1A |
| Pistik | magsafe |
| Kaal | 200g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | Apple A1244; A1374; ADP-54GD, MB283LL/A; MB283Z/A |
| Sobib mudelitele | Macbook Air A1244 A1374 A1304 A1369 A1370 |