Apple MacB Air 11 A1495 sülearvuti aku
114,08 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | apple-macb-air-11-a1495-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5100mAh/ 38,75Wh |
| Pinge | 7,6V |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 250g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A1495 |
| Sobib mudelitele | MacBook Air 11" A1370 Mid 2011 MacBook Air 11" A1465 Mid 2012 to Early 2015 |