Apple MacBook Air 11 A1406 sülearvuti aku
111,60 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | apple-macbook-air-11-a1406-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 4680mAh/ 35Wh |
| Pinge | 7,3V |
| Elementide tootja | analoog |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 300g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | Apple A1406, 020-7376-A, 020-7377-A |
| Sobib mudelitele | Apple MacBook Air 11" A1465 mid 2012, A1370 (2011 Production) |