Apple MacBook Pro
1 695,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Apple M1 Max 10C CPU / 32C GPU, 64 GB Unified Memory, 1 TB SSD, macOS 26, 16,2" (3456 x 2234)
Laos: 1
| SKU | A2485KM1M24 |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutid |
| Mis on karbis? | Sülearvuti |
| Mis on karbis? | Toiteadapter |
| Üldandmed | |
| Protsessor | Apple M1 Max 10C CPU / 32C GPU |
| Vahemälu | 64 GB Unified Memory |
| Kõvaketas | 1 TB SSD |
| Kaal | 2,1 kg |
| Aku kestvus | 13 tundi |
| Klaviatuuri asetus | Nordic (taustvalgustusega) |
| Touch Bar | - |
| Tarkvara | macOS 26 |
| Ekraan | |
| Diagonaal | 16,2" |
| Resolutsioon | 3456 x 2234 |
| Heledus | 1000 nitti |
| Ekraani pind | Läikiv |
| Lisad | |
| Veebikaamera | Jah |
| Dokkimisvõimalus | Jah |
| Mälukaardilugeja | Jah |
| Liidesed ja võrk | |
| Helikaart | Jah |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Liidesed | 3 x Thunderbolt 4 (USB-C), HDMI |
| Toote seisund ja garantii | |
| Uus või kasutatud? | Refurbished |
| Garantii | 12 kuud |