Asus 45W 19V 2.37A (3.0x1.0mm- 90°) sülearvuti laadija
55,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-45w-19v-2-37a-3-0x1-0mm-90-sulearvuti-laadija |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 45W |
| Laadimisvool | 2,37A |
| Pistik | 3.0 x 1.0 mm 90° |
| Kaal | 333g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | ADP-45AW; N45W-01 |
| Sobib mudelitele | Asus ZenBook UX21 Asus ZenBook UX21E Asus ZenBook UX21E-DH71 Asus ZenBook UX21E-DH52 Asus ZenBook UX21E-KX004V Asus ZenBook UX31 Asus ZenBook UX31E Asus ZenBook UX31E-081A2677M Asus ZenBook UX31E-DH52 Asus ZenBook UX31E-DH53 Asus ZenBook UX31E-DH72 Asus ZenBook UX31E-RSL8 Asus ZenBook UX31E-RY012V Asus ZenBook UX31E-RY003V Asus ZenBook UX31E-RY009V Asus ZenBook UX31E-XH51 |