Asus A32-1025 6 cell must sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | asus-a32-1025-6-cell-must-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 5200mAh/ 58Wh |
| Pinge | 10,8V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 300g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A31-1025, A32-1025 |
| Sobib mudelitele | ASUS Eee PC 1025 Series; ASUS Eee PC 1025C Series; ASUS Eee PC 1025CE Series; ASUS Eee PC 1225 Series; ASUS Eee PC 1225B Series; ASUS Eee PC 1225C Series; ASUS Eee PC R052 Series; ASUS Eee PC R052C Series; ASUS Eee PC R052CE Series; |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Kindlalt analoogakude turul parim valik |