Asus A32-K56 4cell sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | asus-a32-k56-4cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 2950mAh |
| Pinge | 15V |
| Tootja | bak |
| Elementide arv | 4 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 450g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A31-K56, A32-K56, A41-K56, A42-K56 |
| Sobib mudelitele | A46 Ultrabook, A56 Ultrabook, K46 Ultrabook, K56 Ultrabook, S40 Ultrabook, S405 Ultrabook, S46 Ultrabook, S505 Ultrabook, S56 Ultrabook, A46C, A46CA, A46CM, A56C, A56CA, A56CM, K46C, K46CA, K46CM, K56C, K56CA, K56CM, S40C, S40CA, S40CM, S405C, S405CA, S40; S46C |