Asus A32-M50 9 cell sülearvuti aku
79,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-a32-m50-9-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 11.1V |
| Elementide arv | 9 |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A32-M50 A33-M50 |
| Sobib mudelitele | M50, M51, M50S, M50Q, M70, X55S, G50, L50, X55, M50V, M50Sa, M50Sr, M50Sv, M51E, M51Kr, M51Se, M51Sn, M51Sr, M51Va, M51Vr, M70Sa, M70Sr, X55Sa, X55Sr, X55Sv, X57VN, G50VT, X64, X64J, X64JA, X64JQ, X64JQ-JX019V, X64JV, X64V, X64VG |