Asus A32-N55 6 cell sülearvuti aku
66,96 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-a32-n55-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | bak |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 350g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A32-N55 |
| Sobib mudelitele | N45, N45E, N45S, N45SF, N45SL, D778, N55, N55E, N55S, N55SF, N55SL, N75, N75E, N75S, N75SF, N75SJ, N75SL, N45SF-V2G-VX041V, N45SF-V2G-VX042V, N55SF-A1, N55SF-S1150V, N55SF-S2151V, N75SN, N75SV |