Asus A32-N56 6cell originaal sülearvuti aku
104,16 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-a32-n56-6cell-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5200mAh |
| Pinge | 10,8V |
| Elementide tootja | originaal |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A32-N56, A31-N56, A33-N56, A32-76V |
| Sobib mudelitele | ASUS N76VZ, N56, N56V, N46, N56VM, N46V, N56VZ, N46VM, N46VZ, N56VZ-DS71, N46EI361VM-SL, N56XI361VZ-SL, N46EI321VM-SL, ASUS N56XI361VM-SL ,N56XI363VZ-SL, N76YI361VZ-SL, N56X45DP-SL, N46EI361VZ-SL, ASUS N76YI363VZ-SL, N56XI321VM-BL , N76, N46EI321VZ-SL, N56XI321VZ-SL, N56XI323VZ-SL , N76VM, N56VB-S4050H , N56XI321VM-SL , N46EI323VZ-SL , N56XI323VV-SL, N56VV, N76V N76VJ N46VZ N76VZ N56VJ N46V N56VZ N46 N76VM N46VJ N46VM N76 N56DP N56VM N56V N56D |