Asus A32-U80 6 cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-a32-u80-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5200mAh/ 56Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 302g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A31-U20 ; A31-U80 ; A32-U20 ; A32-U50 ; A32-U80 ; A33-U50 ; LOA2011; 90-NVA1B2000Y |
| Sobib mudelitele | Asus U20 ; Asus U20A ; Asus U20A-A1 ; Asus U20A-B1 ; Asus U20A-B2 ; Asus U30 ; Asus U50 ; Asus U50A ; Asus U50Vg ; Asus U80 ; Asus U80A ; Asus U80A-RSTM ; Asus U80V ; Asus U81 ; Asus U81A ; Asus U81A-RX05 |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Kindlalt analoogakude turul parim valik ! |