Asus A32-UL20 6 cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | asus-a32-ul20-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | samsung |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 70-OA1Y1B1100P, 90-NX62B2000Y, A32-UL20;07GO16EE1875M-00A20-949-114F, UL2LA21, 9COAAS186459, 9COAAS031219; A31-UL20; A32-UL20 |
| Sobib mudelitele | Asus 1201N-SIV018M ; Asus Eee PC 1201HA ; Asus Eee PC 1201N ; Asus Eee PC 1201T Eee PC 1201 ; Asus Eee PC 1201HAB ; Asus Eee PC 1201NL ; Asus Eee PC 1201P ; Asus Eee PC 1201PN ; Asus UL20AT ; Asus UL20F ; Asus UL20FT ; Asus UL20V ; Asus UL20A ; Asus UL20G ; Asus UL20VT |