ASUS A32-X51 6cell sülearvuti aku
86,80 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-a32-x51-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 5200mAh / 58Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 320g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A32-X51; A32-T12; A32-T12J; A31-T12; A32-XT12; 90-NQK1B1000Y |
| Sobib mudelitele | Asus T12 ; Asus T12B ; Asus T12C ; Asus T12EG ; Asus T12ER ; Asus T12FG ; Asus T12JG ; Asus T12KG ; Asus T12MG ; Asus T12UG ; Asus X51 ; Asus X51A ; Asus X51C ; Asus X51H ; Asus X51L ; Asus X51, ; Asus X51R ; Asus X51V ; Asus X58 ; Asus X58C ; Asus X58L ; Asus X58LE ; Asus X58-P6T ; Asus X59 ; Asus X59GL ; Asus X59SL ; Asus X59SR; Asus PRO 52 ; Asus PRO52H ; Asus PRO52H-AP001C ; Asus PRO52H-AP003C ; Asus PRO52H-AP005C ; Asus PRO52H-AP027P ; Asus PRO52L ; Asus PRO52L-AP047C ; Asus PRO52L-AP048C ; Asus PRO52L-AP053C ; Asus PRO52L-AP102A ; Asus PRO52L-AP111A ; Asus PRO52L-AP125E ; Asus PRO52RL ; Asus PRO52RL-AP021C ; Asus PRO52RL-AP047C ; Asus PRO52RL-AP173C; Packard Bell MX35 ; Packard Bell MX36 ; Packard Bell MX45 ; Packard Bell MX51 ; Packard Bell MX52 ; Packard Bell MX65 ; Packard Bell MX65-042 ; Packard Bell MX66 ; Packard Bell MX66-207 |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Garantii 6 kuud ! Kindlalt analoogakude turul parim valik ! |