Asus C31N1517 originaal sülearvuti aku
79,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | asus-c31n1517-originaal-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 55Wh |
| Pinge | 11.55V |
| Elementide tootja | originaal |
| Aku tüüp | Li-polymer |
| Aku kaal | 240g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | C31N1517 |
| Sobib mudelitele | ASUS Q304 Q304U Q304UA 2-in-1 - 13.3" TP301U TP301UJ TP301UA |