Asus Clevo M360BAT-6 4400mAh 6cell sülearvuti aku
62,00 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-clevo-m360bat-6-4400mah-6cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 4400mAh/ 48Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | analoog |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 299g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | 87-M308S-4C5, 87-M35CS-498, 87M36CS496, 87-M36CS-496, 87-M375S-4D5, 87-M38ES-498, BAT-3722-A, BAT-3722-B, BAT-3790-A, BAT-3790-B, BAT-3880-A, BAT-3880-B, M300BAT6, M300BAT-6, M310BAT-6, M350BAT, M350BAT-12, M360BAT, M360BAT12, M360BAT-12, M360BAT-6, M375BAT-12, M375BAT-6, M380BAT-6 |
| Sobib mudelitele | CLEVO M300N M310N M350B M350C M360B M360C M361C M362C M375C M375E M375EW M375S M37EW MobiNote M300N MobiNote M310N MobiNote M350B MobiNote M350C MobiNote M360B MobiNote M360C MobiNote M361C MobiNote M362C MobiNote M375C MobiNote M375E MobiNote M375EW MobiNote M375S MobiNote M37EW; ENFACE ;Ethane 360C Ethane 375C;EUROCOM ;M350C; FORTUNE ; M350C M375C M375E; GERICOM ;M350C-BJD M-Life M350C; SmartBook i-M350C SmartBook M350C; PRISMA BOOK ; PrismaBook M300N PrismaBook M350C; RAINBOW M350C Milano; SAGER 3750 3760 3790 M350 M375E M37EW NP3750 NP3760 NP3790 C37E(M375E) M300N M35C (M350C) |