Asus Eee PC 1008P 3 cell sülearvuti aku
105,40 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Tellitav toode, tarne 4-6 nädalat
| SKU | asus-eee-pc-1008p-3-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 2900mAh |
| Pinge | 10,95V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 3 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 180g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AP31-1008P, AP32-1008P |
| Sobib mudelitele | EEE PC 1008P; Asus Eee PC 1008 Series; Asus Eee PC 1008H Series; Asus Eee PC 1008HA Series; ASUS 1008HA-PU1X-Pi; ASUS 1008HA-PU1X-BK; ASUS 1008HA-PU17-WT; Asus Eee PC 1008P Series; ASUS 1008P-KR-PU17; ASUS 1008P-KR-PU17-PI; ASUS 1008P-KR-PU17- |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Kindlalt analoogakude turul parim valik ! |