ASUS Eee PC 901 must 6 cell sülearvuti aku
110,36 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-eee-pc-901-must-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvutiakud |
| Mahtuvus | 6600mAh |
| Pinge | 7,4V |
| Elementide tootja | BAK |
| Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 385g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | AL23-901, 870AAQ159571, AL23-901H, AL24-1000, AL22-901-B, AL22-901, EPC1000HA-BLK008X, 90-OA003B3000 |
| Sobib mudelitele | EEE PC 1000HG, EEE PC 1000HE, EEE PC 1000, EEE PC 1000H, EEE PC 1000HD, EEE PC 1200, EEE PC 901, EEE PC 904, EEE PC 904HD |