ASUS Eee PC 901 valge 8 cell sülearvuti aku
114,08 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | asus-eee-pc-901-valge-8-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 10400mAh |
| Pinge | 7,4V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 8 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 385g |
| Värv | Valge |
| Asendab akusid | AL23-901, 870AAQ159571, AL23-901H, AL24-1000, AL22-901-B, AL22-901, EPC1000HA-BLK008X, 90-OA003B3000 |
| Sobib mudelitele | EEE PC 1000HG, EEE PC 1000HE, EEE PC 1000, EEE PC 1000H, EEE PC 1000HD, EEE PC 1200, EEE PC 901, EEE PC 904, EEE PC 904HD |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Kindlalt analoogakude turul parim valik ! |