ASUS F9 Series A31-F9 6 cell sülearvuti aku
91,76 €
Hind sisaldab 24% KM
Laos: 1
| SKU | asus-f9-series-a31-f9-6-cell-sulearvuti-aku |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti akud |
| Mahtuvus | 5200mAh/58Wh |
| Pinge | 11,1V |
| Elementide tootja | Samsung |
| SDI Elementide arv | 6 |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku kaal | 329g |
| Värv | Must |
| Asendab akusid | A31-F9; A32-F9; A32-T13; 90-NER1B1000Y; 90-NER1B2000Y |
| Sobib mudelitele | Asus F9Dc; Asus F9E; Asus F9F; Asus F9J; Asus F9 Series; Asus F6 Series; Asus F6E; Asus F6A; Asus F6K; Asus F6K54S-SL; Asus F6K233E-SL; Asus X20 Series; Asus X20S; Asus X20E |
| Lisainformatsioon | Aku on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh elementidega. See tagab suure mahutavuse ja kestvuse tundides, enamasti võrdne originaaliga või parem ning suure laadimiskordade arvu. Kindlalt analoogakude turul parim valik ! |