Asus laadija 65W-19V-3.42A (4.0x1.35) originaal
78,12 €
Hind sisaldab 24% KM
Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuluta.
Osta kohe, maksa hiljem!
Laos: 1
| SKU | asus-laadija-65w-19v-3-42a-4-0x1-35-originaal |
|---|---|
| Kategooria | Sülearvuti laadijad |
| Pinge | 19V |
| Võimsus | 65W |
| Laadimisvool | 3,42A |
| Pistik | 4.0x1,35mm |
| Kaal | 165g |
| Värv | Must |
| Asendab laadijaid | ADP-40TH A, 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01;ASUS ADP-65AW |
| Sobib mudelitele | Asus Vivobook S14 Asus ZenBook BX21A; Asus ZenBook BX31A; Asus Zenbook BX32A-R3010X; Asus ZenBook UX21A; Asus ZenBook UX21A-1AK1; Asus ZenBook UX21A-1AK3; Asus ZenBook UX21A-DB5x; Asus ZenBook UX21A-K1004v; Asus ZenBook UX21A-K1009v; Asus ZenBook UX21A-K1009x; Asus ZenBook UX21A-K1010v; Asus ZenBook UX21A-R5102H; Asus ZenBook UX21A-R7102F; Asus ZenBook UX21A-R7202F; Asus ZenBook UX31A; Asus ZenBook UX31A-1AR4; Asus ZenBook UX31A-1AR5; Asus ZenBook UX31A-1AR7; Asus ZenBook UX31A-AB71; Asus ZenBook UX31A-AB72; Asus ZenBook UX31A-BHI5T11; Asus ZenBook UX31A-DB51; Asus ZenBook UX31A-DB52; Asus ZenBook UX31A-DB71; Asus ZenBook UX31A-DB72; Asus ZenBook UX31A-DH51; Asus ZenBook UX31A-DH71; Asus ZenBook UX31A-DH71-CA; Asus ZenBook UX31A-DH71-CB; Asus ZenBook UX31A-R4002V; Asus ZenBook UX31A-R4003V; Asus ZenBook UX31A-R4003X; Asus ZenBook UX31A-R4004V; Asus ZenBook UX31A-R4005V; Asus ZenBook UX31A-R4005X; Asus ZenBook UX31A-R5007V; Asus ZenBook UX31A-R5008V; Asus ZenBook UX31A-R5102F; Asus ZenBook UX31A-R5102H; Asus ZenBook UX31A-R5202H; Asus ZenBook UX31A-R7202F; Asus ZenBook UX31A-RB71; Asus ZenBook UX31A-XB52; Asus ZenBook UX31A-XB72; Asus Zenbook UX32A-DB31; Asus Zenbook UX32A-DB51; Asus Zenbook UX32A-DB51-CB; Asus Zenbook UX32A-DH31-CA; Asus Zenbook UX32A-DH31-CB; Asus Zenbook UX32A-DH51-CA; Asus Zenbook UX32A-DH51-CB; Asus Zenbook UX32A-R3001H; Asus Zenbook UX32A-R3001V; Asus Zenbook UX32A-R3007H; Asus Zenbook UX32A-R3007V; Asus Zenbook UX32A-R3024H; Asus Zenbook UX32A-R3028H; Asus Zenbook UX32A-R3037H; Asus Zenbook UX32A-R3502H; Asus Zenbook UX32A-R4002P; Asus Zenbook UX32A-R5502H; Asus Zenbook UX32A-RHI5N31; Asus Zenbook UX32A-XB51; sus ZenBook UX305, UX305CA, UX305CA-EHM1, UX305CA-UHM4T. UX305CA- DQ060T; Asus X556U ASUS Ultrabook UX32VD-R4002H Asus Vivobook x512D |